Aktualności

Porażka w Osuchowie.

• autor: riszerje, 2017-09-11 19:16

Porażką 1-3 zakończył się nasz sobotni mecz z liderem z Osuchowa.

Tak jak można się było tego spodziewać, od pierwszych minut spotkania to gospodarze przejęli inicjatywę. Rywale grali dużo piłką, stosowali wymienność pozycji a sporo jakości do gry swojej drużny wnosił jej grający trener. Bramka dla zespołu gospodarzy pada jednak po dosyć kontrowersyjnej decyzji sędziego, który odgwizdał rzut wolny, po rzekomym zbyt długim zwlekaniu z wybiciem piłki naszego bramkarza. Stały fragment gry wykonywany był w naszym polu karnym, a bliska odległość do bramki i siła strzału sprawiła że tracimy gola. W tej części spotkania więcej bramek się nie doczekaliśmy. Drugą połowę meczu rozpoczynamy lepiej od rywali, bo doprowadzamy do remisu. Strzelcem bramki Daniel Szrebka. Niestety po tym golu następuje decydujący moment tego spotkania, gdyż zdecydowanie za szybko i za łatwo dajemy wbić sobie bramkę numer dwa, co ewidentnie podcina skrzydła naszemu zespołowi. LKS Osuchów w przeciwieństwie do nas nie rezygnował z kolejnych bramek i w końcu udaję im się podwyższyć na 3-1 co definitywnie przesądziło o wyniku tej rywalizacji.

LKS Osuchów - Passovia Pass  3-1