Passovia Pass - strona nieoficjalna

• Sponsorem KS PASSOVIA PASS jest Firma WARTER FOODS oraz PAŁAC W PASSIE.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.

pon.

Riszerje

Nerwowo, ale szczęśliwie!!!

• autor: Kiero Łukasz, 2016-04-05 02:13

Osiem goli w meczu z Płochocinem! Zwycięska Passovia!

Mecz z Fc Płochocin zawsze dostarczał wielu emocji i tak też było tym razem. Kibice na trybunach obejrzeli " osiem " goli, a Passovia wygrała 5-3! Drużyna przyjezdna mogła objąć prowadzenie już w 14 min. W zamieszaniu w polu karnym jeden z zawodników gospodarzy zagrał piłkę ręką a sędzia wskazał na wapno. Jednak " jedenastka " to jeszcze nie gol i tak właśnie było w tej sytuacji - zawodnik Fc posłał futbolówkę nie trafiając w światło bramki. Co się nie udało gościom to się udało naszej drużynie w 19 min grający na środku pomocy Mateusz Skalski podaje piłkę do Łukasza Karpińskiego, a jeden z naszych najlepszych strzelców " huknął " pod poprzeczkę otwierając wynik meczu! Radość jednak nie trwała długo bo w 22 min Fc Płochocin zdobywa gola wyrównującego.

Gospodarze nie zwalniali tempa chcąc szybko zmienić wynik i udało się to w 34 min - po wrzuceniu piłki przez Jacka Grybosia  z autu w pole karne ta  trafia do Krystiana Staniszewskiego i nasz obrońca strzela na 2-1! Pięć minut później czyli w 39 min dał znać o sobie nasz drugi snajper Łukasz Dembiński - " lob" z ok. 30 metrów daje kolejne trafienie naszej drużyny. Precyzyjne podanie Daniela Szrebki pozwoliło Dembińskiemu strzelić gola na 3-1. I takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Druga połowa miała przynieść nam kolejne gole i utrzymanie korzystnego wyniku, jednak Płochocin nie zamierzał się łatwo i bez walki poddawać. W 57 min identyczna sytuacja jak w pierwszej połowie - Jacek Gryboś dalekim wrzutem z autu posłał piłkę w pole karne a tam Staniszewski co ma zrobić dokładnie wiedział strzelając swoją drugą bramkę a czwartą dla drużyny z Passu! Pewni już wyniku gospodarze troszkę chyba zlekceważyli przeciwnika dając im możliwość zdobycia gola i w 64 min zmianie wyniku na 4-2. Goście uwierzyli, że mogą doprowadzić do korzystnego rezultatu co w 70 min potwierdzili kolejną bramką! W drużynie gospodarzy zaczęło robić się nerwowo gdyż przewaga zmalała do jednego gola. W 76 min Daniel Szrebka mógł podwyższyć wynik, jednak strzał oddany z trudnej pozycji odbił " szczęśliwie " golkiper gości, ale pechowo bo pod nogi Eryka Szrebki, który nie wahając się umieścił piłkę w bramce ustalając wynik meczu na 5-3!!!

PASSOVIA PASS  -  Fc Płochocin  5-3

Bramki:

19 min Karpiński ( asysta Skalski )

22 min Goście

34 min Staniszewski ( asysta Gryboś )

39 min Dembiński ( asysta Szrebka D. )

57 min Staniszewski ( asysta Gryboś )

64 min Goście

70 min Goście

76 min Szrebka Eryk ( asysta Szrebka D. )

Zmiany:

46 min schodzi Skalski wchodzi Owczarek

60 min schodzi Getke wchodzi Niemiec

67 min schodzi Dembiński wchodzi Przybylski

75 min schodzi Szewczyk wchodzi Sofuł

Skład:

Smoliński, Staniszewski, Pułka, Szewczyk, Gryboś, Getke, Szrebka Eryk, Skalski, Szrebka Daniel, Dembiński i Karpiński

Na ławce:

Przybylski, Niemiec, Owczarek, Sofuł, Lubański, Karlicki i Andrzejewski.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

WARTER FOODS

PAŁAC W PASSIE

Turniej WOŚP 10.01.2016
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Passovia PassZaborowianka Zaborów
KS Passovia Pass 4:1 Zaborowianka Zaborów
2017-11-11, 14:00:00

KS Promyk Nowa Sucha 2:5 LKS Osuchów
KS Piast Feliksów 4:1 Wrzos Międzyborów
KS Partyzant Leszno 2:0 LKS II Chlebnia
Orzeł Kampinos FC Płochocin
Milan Milanówek 3:0 Ryś Laski
KS Błonianka II Błonie 0:4 UKS Ołtarzew
KS Passovia Pass 4:1 Zaborowianka Zaborów

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KRZYNHO 177