Aktualności

Passovia nie zwalnia tempa.

• autor: riszerje, 2014-05-18 09:13

Zwycięstwem 4-0 zakończył się wczorajszy mecz z zespołem UKS Ambra Ołtarzew.

Wynik mógł by wskazywać na pewne i łatwe zwycięstwo gospodarzy. Tak jednak nie było, bynajmniej nie w pierwszej połowie spotkania. W pierwszych 45-ciu minutach gra była wyrównana i mimo iż to Passovia miała lepsze sytuacje do zdobycia gola, ten jednak przez długi okres czasu nie padał. Konstruowanie sytuacji w tej części meczu przychodziło Passovii ze sporą trudnością. Gra była nie równa, szarpana. Kiedy zdołaliśmy przedrzeć się pod pole karne rywali brakowało decyzji o strzale, w zamian tego nasz gracz decydował się jeszcze na podanie do kolegi, co skutkowało zagraniem niecelnym i zaprzepaszczeniem szansy. W końcówce pierwszej odsłony meczu po stałym fragmencie gry pada nareszcie gol dla gospodarzy. Dośrodkowaną z rzutu rożnego piłkę wybiją głową obrońca UKS-u, ta spada pod nogi Konrada Pułki który decyduję się na natychmiastowe uderzenie i futbolówka po ziemi, tuż przy słupku ląduje w bramce rywali. Niedługo później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. Druga odsłona meczu zaczęła się dla nas bardzo dobrze i nie jako ustawia mecz. Znowu w głównej roli wystąpił kapitan Passovii Konrad Pułka, który dobrze wykonał rzut wolny. Piłka po jego strzale trafia w słupek, a całą sytuację dobrze przewiduje Szrebka który skutecznie kieruje piłkę do bramki. Po tym golu wyraźnie uchodzi powietrze z naszych przeciwników. Taki stan rzeczy to tylko woda na młyn dla naszej drużny. Przejmujemy pełną kontrolę nad spotkaniem i aplikujemy rywalom jeszcze dwie bramki. W 67 minucie Piotr Gryboś zagrywa do Łukasza Karpińskiego, ten przekłada jeszcze rywala w polu karnym i strzałem z lewej nogi, pewnie pakuję piłkę do bramki. Dwie minuty później na sporym spokoju piłkę na klatkę piersiową przyjmuje Szrebka, po czym przez nikogo nie atakowany oddaje strzał i ustala wynik spotkania na 4-0. Była to szósta wygrana Passovii z rzędu. A licznik biję dalej...

Passovia Pass - UKS Ambra Ołtarzew 4-0