Passovia Pass - strona nieoficjalna

• Sponsorem KS PASSOVIA PASS jest Firma WARTER FOODS oraz PAŁAC W PASSIE.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.

pon.

Riszerje

HISTORIA (od stowarzyszenia do klubu) 2007 - 2010

Dnia 30 listopada 2007 roku - Wydział Organizacyjny Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego informuje, że przyjął do wiadomości fakt założenia stowarzyszenia pod nazwą " Passowskie Stowarzyszenie Sportowe " i tego samego dnia pojawia się wpis do ewidencji stowarzyszeń zwykłych, którego przedstawicielem zostaje Łukasz Drzewiecki!

Początki nie były obiecujące, głównym problemem były finanse, ale nikogo to nie zraziło i wszystkie organizacje brane były we własne ręce. Jako Passowskie Stowarzyszenie Sportowe w skrócie P.S.S. rozegrało wiele spotkań towarzyskich. Przeciwnicy to drużyny z okolic (m.in. Maszna k/Sochaczewa ), to z nimi drużyna z Passu uzyskała największy wynik w historii 10:0! Wtedy zaczęła się przygoda, która rozwijała się błyskawicznie szybko.

Rok 2008 - to rok niespodzianek! Pan Leszek Mirkowicz i Strefa Przemysłowa Błonie - Pass zostaje oficjalnym sponsorem drużyny z Passu. Było to wielkie zaskoczenie, ale i ogromna radość! W mgnieniu oka utworzyła się zgrana grupa sportowców, pojawia się pomoc finansowa, powstają stroje piłkarskie w barwach żółto - niebieskich. Niespodzianką jest także zatrudnienie trenera Zygmunta Różalskiego. Najważniejsze osiągnięcie pod jego wodzą to wygrany mecz 8:2 z drużyną Franciszkanów z Niepokalanowa na Otwarciu Boiska Sportowego w Passie dnia 29 sierpnia 2009 roku! Po ponad roku stanowisko trenera traci Zygmunt Różalski, a pałeczkę nowego trenera obejmuje Dariusz Wojtczak! Zaczęły się snuć małe marzenia o "Klasie B", z takim zapałem jakim prezentował nasz sponsor szansa na rozgrywki stawała się bardziej możliwa!

Rok 2010 jest pełen wrażeń! Odbywa się zebranie członków, powstaje Klub Sportowy PASSOVIA PASS, wybrany jest zarząd klubu! Passovia Pass zostaje wpisana do ewidencji Klubów Sportowych i staje się pewne, że klub ten zadebiutuje w "Klasie B" w sezonie 2010/2011!!!

WARTER FOODS

PAŁAC W PASSIE

Turniej WOŚP 10.01.2016
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Passovia PassZaborowianka Zaborów
KS Passovia Pass 4:1 Zaborowianka Zaborów
2017-11-11, 14:00:00

KS Promyk Nowa Sucha 2:5 LKS Osuchów
KS Piast Feliksów 4:1 Wrzos Międzyborów
KS Partyzant Leszno 2:0 LKS II Chlebnia
Orzeł Kampinos FC Płochocin
Milan Milanówek 3:0 Ryś Laski
KS Błonianka II Błonie 0:4 UKS Ołtarzew
KS Passovia Pass 4:1 Zaborowianka Zaborów

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KRZYNHO 177